Milanówek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 000 000 PLN
Cena za m2
551,88 PLN
Powierzchnia działki
1 812 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Numer oferty
115553

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka naprzeciwko Urzędu Miasta Milanówek tuż przy ulicy Tadeusza Kościuszki i Literackiej. W drodze wszystkie media. Bardzo korzystne usytuowanie - ulica Kościuszki jest główną drogą łączącą Milanówek i autostradę A2, Relatywnie duże natężenie ruchu. Działka znajduje się tuż przy ścisłym centrum miasta. W najbliższej okolicy charakterystyczna dla Milanówka willowa zabudowa, starodrzew, a także sklepy, parki, przychodnia, posterunek policji, szkoły, skwery, kościół. Do stacji kolejowej dojdziemy w niecałe 10 minut.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Murowane
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Kolejka podmiejska, Kolej

Mapa

Kontakt

Home Point Nieruchomości

Telefon:
793070390
E-mail:
m.wojcik@homepoint.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Point Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Point Nieruchomości z siedzibą przy Międzynarodowa 51/58, 03-922 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres m.wojcik@homepoint.pl… czytaj więcej