Mińsk Mazowiecki

ul. Łąkowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
486 250 PLN
Cena za m2
250 PLN
Powierzchnia działki
1 945 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Numer oferty
125557

Opis nieruchomości

Bardzo ładna działka położona nad rzeką Srebrną świetnie nadająca się na prowadzenie działalności gospodarczej lub budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Przeznaczona w miejscowym planie pod budownictwo usługowe z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wszystkich typów. W najbliższym otoczeniu wzdłuż ulicy Łąkowej jest zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, po drugiej stronie rzeki znajduje się zespół budynków handlowo-usługowych (hurtownie, sklepy, siedziby firm). W odległości kilkuset metrów, przy ul. Siennickiej i Mrozowskiej znajdują sklepy wielkopowierzchniowe sieci Top Market, Kaufland, Biedronka. W niewielkiej odległości w kierunku południowo-zachodnim jest duży kompleks leśny z urządzeniami dla sportu i rekreacji (parking leśny, trasy rowerowe, dla narciarstwa biegowego oraz do uprawiania joggingu. Nieruchomość świetnie nadaje się do połączenia funkcji usługowej z mieszkaniową. Położenie bezpośrednio nad rzeką stwarza dodatkowe atrybuty, pozwalające w sposób niepowtarzalny zagospodarować działkę. Ze względu na niską cenę jest to bardzo atrakcyjna oferta - zachęcamy do kupna.

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Home Point Nieruchomości

Telefon:
793070390
E-mail:
m.wojcik@homepoint.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Point Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Point Nieruchomości z siedzibą przy Międzynarodowa 51/58, 03-922 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres m.wojcik@homepoint.pl… czytaj więcej