Warszawa

Mokotów, Zygmunta Modzelewskiego 24

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
8 840,88 PLN
Cena za m2
72 PLN
Powierzchnia
122,79 m2
Piętro
Parter
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Kaucja
3
Min. okres najmu (w latach)
2
Stan budynku
Bardzo dobry
Numer oferty
10110141

Opis nieruchomości

Atrakcyjny lokal użytkowy o przeznaczeniu handlowo-usługowym do wynajęcia, położony w dobrej lokalizacji, bo przy ulicy Modzelewskiego, gdzie na tym odcinku jest stosunkowo duży ruch pieszy ze względu na dojście do przystanku autobusowego, położonego w odległości kilkudziesięciu metrów od lokalu a także ze względu na sąsiedztwo Uczelni Wyższej Uniwersytetu Wydziału Zarządzania oraz ze względu na pawilon handlowy vis a vis, w którym mieszczą się m. in. poczta polska i carrefour express. W ciągu, w którym znajduje się przedmiotowy lokal znajduje się m.in. Żabka, gabinet stomatologiczny. Atutami lokalu są duże witryny na całą szerokość lokalu oraz układ lokalu tj. bardzo ustawny open-space, parter - wejście prosto z chodnika/ulicy. Ponadto lokal posiada 3 wejścia tj. główne od ,,frontu" tj. ul. Modzelewskiego, drugie z boku od strony klatki schodowej oraz trzecie od tyłu (wyjście na śmietnik zlokalizowany blisko tylnego wejścia do lokalu oraz na trawnik przynależny do lokalu, do wykorzystania przez najemcę np. pod ogródek kawiarniany lub na urządzenie placyku zabaw dla przedszkola/żłobka). Lokal usytuowany przy samej ulicy, doskonale widoczny zarówno z ruchu pieszego, jak i kołowego, przy chodniku będącym ciągiem pieszym (m.in. dojście do przystanku autobusowego Tarniny 02 -linie autobusowe 193 do metra Służew i 174 do metra Wierzbno) oraz przy ścieżce rowerowej.

Do lokalu są przynależne trzy numerowane naziemne miejsca parkingowe zlokalizowane z tyłu budynku (wliczone w cenę czynszu najmu lokalu).

Lokal posiada zgodę na sprzedaż i konsumpcję alkoholu w lokalu (podjęta uchwała wspólnoty mieszkaniowej wyrażająca zgodę na alkohol na podstawie zgód wszystkich właścicieli lokali mieszkalnych i użytkowych zawartych w aktach notarialnych nabycia). Miejsce pod montaż dużego kasetonu reklamowego nad witryną lokalu na całej jej szerokości. Miejsce pod montaż jednostki zewnętrznej klimatyzacji lub jednostek zewnętrznych typu Split (możliwość zamontowania więcej, niż jednej jednostki) w przestrzeni garażowej budynku (w sąsiedztwie agregatów klimatyzacji sklepu Żabka) bezpośrednio pod lokalem. Miejsca jest na tyle dużo, że mogą być zamontowane duże gabarytowo urządzenia klimatyzatorów. Wentylacja mechaniczna tj. kanał wentylacji bytowej, niezależny od wentylacji mieszkań, wyprowadzony ponad dach budynku, wraz z zamontowanym wentylatorem. Czerpnia powietrza zlokalizowana na ścianie z tyłu budynku. Wydajność wentylacji to 5 wymian powietrza na godzinę. Drugi kanał wentylacji grawitacyjnej z toalety. W lokalu może być prowadzona ciężka gastronomia (produkcja) + dowóz i sprzedaż na wynos, ale bez możliwości prowadzenia sali konsumpcyjnej i sprzedaży stacjonarnej dań ze względu na brak drugiego kanału wentylacji mechanicznej (nie dotyczy to tzw. małej (lekkiej) gastronomii, która jak najbardziej może mieć salę konsumpcyjną i prowadzić sprzedaż stacjonarną). Instalacja elektryczna trzy przewodowa (tj. 3-fazowa) o przydziale mocy elektrycznej 20 kW (z opcją zwiększenia), kabel jest 5 żyłowy 5x25 mm. Skrzynka z bezpiecznikami znajduje się w lokalu, jak również skrzynka teletechniczna (internet światłowodowy, tv kabl. + sat., telefon).

Lokal składa się z otwartej przestrzeni typu ,,open-space", małego pomieszczenia (ścianki działowe typu karton-gips) i toalety, na planie lokalu narysowana druga toaleta, której nie ma, ale wskazująca miejsce, w którym w razie takiej potrzeby może zostać wybudowana. Zarówno ta istniejąca toaleta jak i ta zaprojektowana spełniające wymogi dla niepełnosprawnych. Lokal posiada tynki gipsowe na ścianach (ściany szpachlowane), które są świeżo pomalowane na biało. Częściowo jest zrobiona elektryka a częściowo do zrobienia.Lokal posiadający wylewki cementowe na posadzkach (do zrobienia podłogi), ściany wewnętrzne działowe. Sufit nie tynkowany do aranżacji przez najemcę - sufit podwieszany. Instalacja elektryczna w toalecie, pozostałe instalacje elektryczne oświetlenia i gniazd częściowo już zrobione a częściowo do aranżacji (do zrobienia) w zakresie klienta tj. najemcy lokalu. Wyznaczona trasa ewentualnego orurowania do montażu instalacji klimatyzacji typu split (bez instalacji i urządzeń). Instalacja C.O. grzejniki płytowe, w toalecie grzejnik drabinkowy. Instalacja wody lokalowa podposadzkowa (rury z tworzywa sztucznego), podejścia wody natynkowo. Instalacja kanalizacyjna, podejścia prowadzone w warstwach posadzkowych, podejścia w łazience zakończone za wyjściem z pionu do rozprowadzenia przez klienta. Nośność stropu (obciążenia) to 5 KN.

Do ceny czynszu najmu należy doliczyć podatek vat w wysokości 23% oraz opłaty adm.-ekspl. w wysokości ok. 1 435 zł. brutto + prąd (najemca zawiera umowę bezpośrednio z E.O.N.

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Światłowód: Tak

Mapa

Kontakt

Home Point Nieruchomości

Telefon:
793070390
E-mail:
m.wojcik@homepoint.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Point Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Point Nieruchomości z siedzibą przy Międzynarodowa 51/58, 03-922 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres m.wojcik@homepoint.pl… czytaj więcej