Warszawa

Wola

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
7 000 PLN
Cena za m2
37,84 PLN
Powierzchnia
185 m2
Piętro
1
Liczba pięter
2
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Biurowe, Inne, Inne
Kaucja
2 miesięczny czynsz
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Idealny
Numer oferty
122215

Opis nieruchomości

Pomieszczenie biurowe (open space) o powierzchni użytkowej 185m2, położone na pierwszym piętrze. Dobrze doświetlone światłem naturalnym (okna po dwóch przeciwległych stronach). Doskonała lokalizacja na Woli przy ul. Sokołowskiej.
Pomieszczenie w stanie idealnym (tuż po remoncie), na podłodze polerowany gres, na ścianach gładź gipsowa. Przybliżone wymiary to 12x15m. Dwa wejścia po przeciwległych stronach. Dwie łazienki do wyłącznego użytkowania (w tym jedna z prysznicem). Szerokopasmowy Internet.

Miesięczna opłata w wysokości 7.000 zł brutto + opłaty za zużyte media (podliczniki na prąd, wodę i gaz /ogrzewanie gazowe/). 2 miesięczna kaucja. Istnieje możliwość wynajęcia kilku miejsc parkingowych. Teren wokół budynku zagospodarowany i ogrodzony.

Pomieszczenie może zostać wykorzystane na cele biurowe, szkoleniowe lub wystawiennicze. Budynek znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu z bezpośrednim dostępem do komunikacji publicznej oraz w pobliżu głównych arterii komunikacyjnych (Aleja Prymasa Tysiąclenia, ul. Wolska).

Preferowany długookresowy (wieloletni najem). Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowych pomieszczeń biurowych oraz ogrzewanej piwnicy o powierzchni do 225m2 (w zależności od potrzeb najemcy).

Parametry dodatkowe

  • Kontrola dostępu: Tak

Kontakt

Home Point Nieruchomości

Telefon:
793070390
E-mail:
m.wojcik@homepoint.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Point Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Point Nieruchomości z siedzibą przy Międzynarodowa 51/58, 03-922 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres m.wojcik@homepoint.pl… czytaj więcej