Choszczówka Stojecka

ul. Warszawska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
750 000 PLN
Cena za m2
2 918,20 PLN
Powierzchnia
257 m2
Powierzchnia działki
2 896 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne
Liczba pięter
1
Dostępne od
2011-03-17
Numer oferty
48225

Opis nieruchomości

Nieruchomość jest położona przy drodze krajowej nr 2 o nawierzchni asfaltowej, na odcinku między Mińskiem Mazowieckim a Dębem Wielkim, składa się z dwóch działek o numerach 484/3 i 484/4 o powierzchni 2896 m2 i ma szerokość 11,57 m. Teren jest uzbrojony w kablową linię energetyczną NN, instalację wodociągową oraz w kablową linię telefoniczną. Nieruchomość jest zabudowana budynkiem warsztatowym z częścią socjalną oraz posiada własne ujęcie wody w postaci studni kręgowej oraz szambo szczelne do odprowadzania ścieków z przyłączem do budynku. Działka nr 484/3 jest ogrodzona siatką stalową na słupkach stalowych z dwiema bramami stalowymi z furtkami: od stromy drogi oraz od strony południowej.

Budynek jest usytuowany na działce na całej jej szerokości z przejazdem bramowym pod częścią budynku socjalnego. Składa się z dwóch kondygnacji oraz poddasza użytkowego. Wykonany jest w technologii tradycyjnej: ściany zewnętrzne - mur trzywarstwowy z gazobetonu i cegły pełnej, pokryte tynkiem akrylowym na siatce nylonowej; dach nad częścią parterową jednospadowy na konstrukcji stalowej, ocieplany, kryty papą termozgrzewalną, natomiast na częścią piętrową dwuspadowy na konstrukcji drewnianej, pokryty blachą trapezową powlekaną z rynnami i rurami spustowymi z PCV. W części parterowej znajdują się pomieszczenia szatni dla pracowników, kotłownia, łazienka, WC oraz dwa garaże o powierzchniach 36,38 m2 od strony północnej oraz o powierzchni 104,80m2 od strony południowej. Ten ostatni jest wyposażony w kanał naprawczy dla samochodów ciężarowych o wymiarach 1,00 x 7,60 m i głębokości 1,4 m. Wszystkie pomieszczenie parteru są usytuowane szeregowo, wzdłuż zachodniej granicy nieruchomości i mają szerokość 5,50 m. W korytarzu, kotłowni, szatni i w klatce schodowej ściany pokryte są tynkiem tradycyjnym, a w łazience i w WC glazurą. W łazience, WC oraz w kotłowni podłoga wyłożona jest terakotą, natomiast w korytarzu gresem. W pomieszczeniu kotłowni zamontowany jest piec gazowy, dwufunkcyjny, na propan-butan ze zbiornika zewnętrznego usytuowanego na działce, elektryczny podgrzewacz wody oraz hydrofor z ujęciem wody ze zbiornika ze studni kręgowej. Schody na piętro i poddasze są betonowe, wylewane, pokryte gresem. Na piętrze znajdują się: kuchnia i 4 pokoje, przedpokój, łazienka oraz WC. W pokojach i w przedpokoju ściany pokryte są tynkiem tradycyjnym. W pokojach podłoga wyłożona jest wykładziną PCV, w przedpokoju gresem, a w kuchni, łazience i w WC terakotą. Ponadto w kuchni ściany pokryte są glazurą do wysokości 1,5 m, a w łazience z kabiną WC na całej wysokości ściany. Na poddaszu budynku wykonane jest ocieplenie (sufitu, połaci dachowych) i trwają prace wykończeniowe. W garażu od strony południowej ściany wewnętrzne są pokryte tynkiem tradycyjnym malowanym na biało oraz wykonana jest posadzka epoksydowa na wylewce betonowej. Stolarka okienna we wszystkich pomieszczeniach na parterze i piętrze jest dwuszybowa z profili PCV, na poddaszu okna dachowe; stolarka drzwiowa wewnętrzna na piętrze jest typowa, do pomieszczeń na parterze stalowa, ocieplana; we wszystkich pomieszczeniach jest rozprowadzona instalacja elektryczna oświetleniowa, natomiast w garażach dodatkowo siłowa. Do budynku jest doprowadzone przyłącze energetyczne kablowe, wodociąg, linia telefoniczna oraz kanalizacja sanitarna do szamba szczelnego. Powierzchnia użytkowa parteru wynosi 185,40 m2 a pietra 71,60 m2. Łączna powierzchnia użytkowa budynku jest 257 m2.
Cena 750000zł+VAT.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Home Point Nieruchomości

Telefon:
793070390
E-mail:
m.wojcik@homepoint.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Home Point Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Home Point Nieruchomości z siedzibą przy Międzynarodowa 51/58, 03-922 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres m.wojcik@homepoint.pl… czytaj więcej